Skip to content

Δείτε το πρόγραμμα του φετινού Reworks Festival!

DATE

SHARE THIS ARTICLE

 

Αυτό είναι το πλήρες πρόγραμμα του Reworks Festival 2015 όπως ανακοινώθηκε από το επίσημο site του φεστιβάλ:

Free Stage Παρασκευή 18/09 Απόγευμα

17.00 – 18.30 Paul Anthonee (Lapsus, Greece)
18.30- 19.30 Christof DS (Mince Music, Greece)
19.30 – 20.30 Polatof (Street Outdoors,Greece)
20.30 – 21.30 Alex Nude (Blaq, Greece)
21.30 – 23.00 C.Senior & Demis S (Upnloud, Greece)

Reworks Warehouse

23.30 – 01:00 Cleveland (White, Luxemburg)
01.00 – 02.00 Sailor & I (Life & Death, Sweden)
02.00 – 04.00 Tale of Us (Life and Death, Italy)
04.00 – 06.00 Mano Le Tough (Maeve, IE)


Σάββατο 19/09

Reworks Atrium
Reworks Opening set

19.00 – 19.45 TBA
19:30 – 20:45 Dreamachinery (Upfilter recs, Greece)
21.00 – 22:30 Max The Sax (Etage Noir, Austria)
22:30 – 00:00 Kadebostany (Mental Groove, Greece)

Reworks CU Warehouse

23:30 – 00.30 CU Stage Winner
TBA
00:30 – 02:00 Vaso & Maci (Pollux/Sektor909, FYROM)
02:00 – 04:00 Ellen Allien (Bpitch Control, Germany)
04.00 – 06.00 Pan-Pot (Second State, Germany)
06:00 – 07:00 Viton (Playground, Greece)

Reworks Club

Red Bull Music Academy Presents
23:45 –00.30 Giganta (Werk Discs, Greece)
soundcheck 19.00 – 20.00
00.30 – 01:30 Larry Gus (DFA, Greece)
soundcheck 18.00 – 19.00
01:30 – 03:30 Culoe de Song (Innervisions, South Africa)
soundcheck 21.30 – 22.30
03:30 – 05:30 Roman Flugel (Bpitch Control, Germany)
05:30 – 07:00 Mr.Statik (Bpitch Control, Greece)
soundcheck 20.00 – 21.30

Reworks Lab

00:00 – 01:30 Be Uncensored DJs (Greece)
01.30 – 03:00 Fold (Aus Music, UK)
03:00 – 05:00 Ø [Phase] (Token,UK)
05:00 – 06:00 SEИKA (Labyrinth /NON, Greece)
06.00 – 07.00 Synthetic DJs (Greece)

Reworks Air Stage

23:30 – 00:30 ArKI (NON, Greece)
00.30 – 02:00 Maher Daniel (No.19, USA)
02:00 – 04:00 Art Department (No.19, Canada)
04:00 – 06:00 Nastia (Arma17, Ukraine)

Reworks Saturday Closing set
06:30 – end Ison / Actor One (NON, Greece)

Reworks Library

00.00 – 01.15 Boogie Belgique (Dusted Wax, Belgium)
01.15- 03:15 Daniel Miller (Mute Recs, UK)
03.15 – 05.00 Rune Lindbaek (Drum Island, Norway)


Κυριακή 20/09

16.00 – 17.30 Andreas Athineos (NON, Greece)
17.30 – 19.00 George Adi (NON, Greece)
19.00 – 21.00 Carlo Lio (Rawnthetic, Canada)
21.00 – 24.00 Dubfire (SCI+TEC, USA)

πηγή

Loading...
Ο θρύλος της ηλεκτρονικής μουσικής Jean-Michel Jarre επιστρέφει με νέο project!
Όλες οι τελευταίες λεπτομέρειες για την πρώτη νουβέλα του Morissey!